Studio Kadr – kamerzysta na wesele

Dzień Ślubu, jedyny i wyjątkowy, wymaga niezwykłej oprawy. Od wielu tygodni planujecie szczegóły ceremonii i przyjęcia weselnego. Teraz pora znaleźć kamerzystę weselnego. Film ślubny to wspaniała pamiątka tego szczególnego dnia – każde jego oglądanie będzie przywoływać Wam i Waszym najbliższym wszystkie kluczowe momenty. Uwiecznijcie je i przekażecie kolejnym pokoleniom, aby również mogły cieszyć się niepowtarzalną pamiątką. Będzie to możliwe dzięki nam Studio Kadr Ustroń.

Jakiej współpracy możecie oczekiwać od Studia Kadr – filmowanie wesel ?

Studio Kadr powstało jako owoc pasji do fotografii i filmu. Dzięki temu, pracując jako kamerzyści na weselach, rozwijamy jednocześnie nasze hobby. To doskonały sposób na pracę, która nigdy nie staje się nudna. Z filmowania czerpiemy mnóstwo radości i satysfakcji, co wyraża się też w naszych realizacjach, które są ciekawe i pełne emocji.Jeśli szukacie kamerzysty ślubnego, zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Te klipy to jedynie skróty całych realizacji. Każdy z nich wyróżnia się swym własnym nastrojem i atmosferą. To cecha naszego filmowania. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół podczas realizacji. Gwarantujemy Wam, że wyróżnia nas spersonalizowane podejście. Wiemy, jak wielką rolę w dobrej współpracy odgrywa otwartość na oczekiwania klientów. Tym wyróżnia się nasza firma. Bierzemy pod uwagę wyjątkowość każdej pary i te elementy, które są dla niej najbardziej istotne.

Uważnie słuchamy i jesteśmy otwarci na sugestie naszych klientów. Jesteśmy też kreatywni w tworzeniu filmów, bo to ważne w pracy kamerzysty weselnego. Podpowiadamy i doradzamy, jaka sceneria i układy będą najbardziej atrakcyjne i ciekawe, ale przy tym zawsze bierzemy pod uwagę potrzeby Pary Młodej, by była w pełni zadowolona z kamerzysty na weselu, którego wybrała. Słuchanie, czego pragną klienci i znajdowanie dla nich najlepszych rozwiązań, to kluczowe elementy dobrego filmowania wesel.

Co gwarantuje Studio Kadr w ramach wideofilmowania ?

Jako posiadający bogate doświadczenie kamerzyści weselni, w naszej pracy wykorzystujemy dobry, profesjonalny sprzęt, by nasi klienci otrzymywali filmy wysokiej jakości. W pakiecie podstawowym przygotowujemy film, który trwa od pół do półtora godziny i obejmuje ujęcia z przygotowań do ślubu, ceremonii, przyjęcia weselnego oraz życzenia od gości. Gotowy film trafia do Młodej Pary zgodnie z jej życzeniem: na pendrive w specjalnie zdobionym pudełku, na DVD lub bluray z nadrukiem. Nasza oferta obejmuje, także przygotowanie krótkiego klipu, który jest skrótem filmu.Decydując się na pakiet rozszerzony, otrzymujecie wszystko to, co w pakiecie podstawowym, a dodatkowo drugiego operatora kamery, użycie kranu filmowego bądź rejestrację w rozdzielczości 4K oraz FHD. Jako profesjonalni kamerzyści na wesele, oferujemy także szereg opcji dodatkowych do wyboru, m. in. możliwość nagrania podziękowań dla rodziców i wyświetlenie ich na sali z projektora HD oraz nagrania z drona.
Film trawa maksymalnie półtora godziny i nie ma możliwości jego przedłużenia. Dobry kamerzysta dba o to, aby film nie był ani przez chwilę nudny, więc wybieramy same najważniejsze i najbardziej znaczące chwile ceremonii i przyjęcia weselnego. Robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby klienci byli w pełni usatysfakcjonowani z naszej pracy. Kamerzysta na wesele swoją obecnością nie powinien w żaden sposób zakłócać uroczystości. Dyskrecja odgrywa tu kluczową rolę. W naszej pracy upamiętniamy najważniejsze momenty uroczystości, jednocześnie będąc w tle. Przykładamy do tego dużą wagę, bo to jeden z elementów, którym powinno charakteryzować się filmowanie wesel.

Studio Kadr – kamerzysta wesele – zaprasza!

Znalezienie dobrego kamerzysty weselnego to nie taka łatwa rzecz.Wyróżniamy się długoletnim doświadczeniem w branży, jaką jest filmowanie wesel.
Jeśli więc potrzebny jest kamerzysta na wesele zapraszamy do Ustronia – tu czeka na Was Studio Kadr! W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.